Nasz zespół / to lekarze dentyści i asystentki stomatologiczne

Nasz zespół / to lekarze dentyści i asystentki stomatologiczne

Dentysta w Stargardzie Szczecińskim

Leczenie stomatologiczne to nasza pasja. Dentysta w Stargardzie Szczecińskim to ważna osoba dla osób, którym zależy na zdrowiu i urodzie. Tworzymy gabinet w którym świadczymy usługi z zakresu stomatologii dla osób w każdym wieku. Łączymy w naszej pracy doświadczenie z nowoczesnością. Wzajemnie uzupełniamy się tworząc skuteczne metody leczenia protetycznego, zachowawczego w oparciu o dobrze wykonaną ortodoncję i endodoncję. Wiemy, że są to fundamenty stomatologii pozwalające uzyskać doskonałe efekty dalszego leczenia protetycznego lub zachowawczego.

Wave
dentysta stargard

Do dyspozycji naszych gości mamy nowoczesne gabinety stomatologiczne, sprzęt oraz personel medyczny, który zapewnia Pacjentowi wysoką jakość leczenia, serdeczność i co najważniejsze uśmiech.
Cieszymy się, że możemy dbać o najważniejszy – Twój – uśmiech.

Uśmiechnięty personel medyczny tworzą:

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej. Doświadczony lekarz od wielu lat pomagający swoim Pacjentom w uzyskaniu prostego uśmiechu. Leczy zarówno dzieci, młodzież jak i osoby dorosłe. Stosuje w leczeniu sprawdzone metody bazując na kilkunastoletnim doświadczeniu pracy jako lekarz ortodonta. W kreowaniu idealnego uśmiechu wykorzystuje aparaty ruchome jak i stałe – zarówno metalowe jak i estetyczne. Dokonuje szczegółowe analizy na podstawie badań diagnostycznych. Ambitny dentysta młodego pokolenia. Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii ogólnej przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii. Zafascynowany pracą w powiększeniu i wykorzystaniu mikroskopu zabiegowego w endodoncji.

Nasi dentyści są znani!

Poznaj nasz bliżej, zapoznając się z witryną internetową lub odwiedź nas osobiście w Stargardzie Szczecińskim. Znajdujemy się w samym centrum twojego miasta na ulicy Limanowskiego. Jest to boczna ulica odchodząca od Wojska Polskiego. Jeżeli planujesz dojechać do nas pociągiem informujemy, iż spokojnym spacerem dotrzesz bez żadnego problemu w 10 minut. Więcej informacji oraz mapę dojazdową znajdziesz w zakładce kontakt.

reklama

SIŁOWNIA

www.klubodchudzania.pl www.antykoncepcja.net www.astmaoskrzelowa.pl