Kredyty Hipoteczne

Kredyty Hipoteczne

Dzięki EHIP masz teraz naszą gwarancję, że wybierasz bank, któremu można zaufać w perspektywie kilkunastu i kilkudziesięciu lat. To prawda, że niektóre banki są tanie „na papierze” ale koniec końców okazują się znacznie droższe od innych a wszystko przez profesjonalne „mydlenie oczu” praktykowane przez bardzo wielu doradców hipotecznych.

Kredytów hipotecznych jest bardzo dużo, ponad 20 różnych banków, ale tylko kilka z nich jest w EHIP i są to tylko zweryfikowane, potwierdzone najlepsze oferty.

Pamiętaj aby powołać się na złożenie wniosku za pośrednictwem EHIP a potem żądaj niższej marży, prowizji i oprocentowania.

Sprawdź gdzie najlepiej wziąć i weź

kredyt hipoteczny

otrzymaj

bardzo dobry

punkty
82/100

PKO Bank Polski
MDM
wkład własny
5 %
3.000.000 PLN oprocentowanie
od 3.66 %
prowizja
od 0 %
okres
do 35 lat
PLN akceptacja dochodów
z zagranicy

zastąpienie
aktualnej hipoteki
finansowanie
inwestycji
jaka rata
476 PLN
kredyt hipoteczny

otrzymaj
bardzo dobry

punkty
81/100

Millenium Bank
MDM
wkład własny
5 %
bez limitów oprocentowanie
od 5.25 %
prowizja
od 1 %
okres
do 35 lat
PLN akceptacja dochodów
z zagranicy
zastąpienie
aktualnej hipoteki
finansowanie
inwestycji
jaka rata
508 PLN
kredyt hipoteczny

otrzymaj
dobry

punkty
83/100

Deutsche Bank
MDM

wkład własny
10 % -bez ubezpieczenia
5% -z ubezpieczeniem
20% -dla budowy domu
bez limitów oprocentowanie
od 3,94 %
prowizja
od 0 %
okres
do 35 lat -PLN
do 30 lat -EUR
PLN
EUR
akceptacja dochodów
z zagranicy
zastąpienie
aktualnej hipoteki
finansowanie
inwestycji
jaka rata
482,49 PLN
otrzymaj dobry

punkty
77/100

EuroBank
MDM

wkład własny
5 %
indywidualnie oprocentowanie
od 4.04 %
prowizja
od 2 %
okres
do 30 lat
PLN akceptacja dochodów
z zagranicy
zastąpienie
aktualnej hipoteki
finansowanie
inwestycji
jaka rata
493 PLN
otrzymaj bardzo dobry

punkty
74/100

Alior Bank
MDM
wkład własny
20 %
w zależności
od dochodów
oprocentowanie
od 4.11 %
prowizja
od 0 %
okres
do 30 lat
PLN
EUR
akceptacja dochodów
z zagranicy
zastąpienie
aktualnej hipoteki
finansowanie
inwestycji
jaka rata
505 PLN

Nie ufasz reklamom banków? Dobrze trafiłeś. My też w nie nie wierzymy! Dla tego właśnie powstał EHIP. Niniejsze zestawienie w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.) kredytów nie stanowi oferty handlowej, wiążąca promesa zostanie dopasowana i wydana dopasowana podczas spotkania z doradcą a dane finansowe zosatły pokazane dla dokonania najlepszego wyboru.

Korzystając z przycisku otrzymaj masz absolutną pewność, że wybrałeś(aś) najlepszą ofertę. Tabela przedstawia zestawienie rekomendowanych, najlepszych banków. Otrzymujesz jeszcze tańszy kredyt od innych z niskim oprocentowaniem. Zastanów się dwa razy zanim zdecydujesz się skorzystać z innego miejsca w celu złożenia wniosku ponieważ żadna inna oferta nie będzie lepsza.

HipHipoteka - Gdzie Kredyt Hipoteczny na Preferencyjnych Warunkach

HipHipoteka to unikalny system selekcjonujący. Selekcj poddanych jest ponad 30 banków z czego wybieramy od 5 do 10 najlepszych. Projektantem algorytmów selekcji jest Juliusz Malinowski (malinowski@ehip.com.pl), projekt nadzoruje Zuzanna Kopacz (kopacz@ehip.com.pl). Statystycznie najczęściej wybieranymi bakami są PKO Bank Polski, Millenium Bank, Deutsche Bank, EuroBank, Alior Bank według comiesięcznej analizy (aktualne na sierpień - wrzesień 2014). Na bazie wyselekcjonowanych pól powstaje ranking.

Jaki wkład własny

W 2014 roku 5% wkładu własnego to ustawowe minimum jakie banki muszą narzucać swoim klientom (w 2015 roku będzie to 10%, progresja co 5% aż do osiągnięcia 20% w 2017 roku). Zwróć uwagę, że DB wymaga wkładu własnego na poziomie 20% już teraz i jest to spowodowane wewnętrzną strategią firmy (kredyty są tańsze dla osób bardziej majętnych a przez to bezpieczniejszych klientów)

Maksymalna kwota

Banki oznaczone sygnaturą „bez limitów”, „indywidualnie” lub „w zależności od dochodów” nie podają maksymalnego limitu ponieważ ten zależy od zdolności kredytowej klienta. W rankingu jedynie PKO BP podaje limit i wynosi on aż 3 miliony złotych.

Jakie oprocentowanie

Podane zostało oprocentowanie nominalne. Trzeba zwrócić uwagę na pozostałe parametry w szczególnie na rzeczywiste oprocentowanie, które jest dostępne na podstronie szczegółowy (link nad przyciskiem „otrzymaj”).

Jaka prowizja

Prowizja jest wyliczana od całkowitej kwoty przyznanego kredytu. Może być ona płatna jednorazowo w momencie wypłacenia kredytu lub może być wliczona w raty i zwiększy ona całkowitą przyznaną kwotę. W pierwszym przypadku kiedy prowizja jest pobierana od razu jednorazowo klient musi posiadać już przygotowaną gotówkę, którą przeleje na konto banku, który udzielił mu kredytu. W drugim przypadku prowizja zwiększa kwotę przyznanego kredytu i zostaje rozłożona w comiesięcznych ratach. Najczęściej wybierane jest drugie rozwiązanie a ewentualne zasoby finansowe zamiast opłacać prowizję mogą zwiększyć poziom wkładu własnego.

Jaki okres

Maksymalny okres kredytowania jest podobny we wszystkich bankach. Trzeba zwrócić uwagę na różnice w wysokości raty pomiędzy różnymi okresami kredytowania. Dla przykładu różnica pomiędzy okresem 10 a 15 lat będzie znacząca i zauważalnie duża ale już różnica pomiędzy 25 a 30 lat będzie minimalna ale dodatkowe 5 lat wpłacamy do banku comiesięczną ratę. Zawsze wybierać trzeba jak najkrótszy okres kredytowania ponieważ z uwagi na procent składany (oprocentowanie liczone w skali roku w perspektywie wielu lat zwielokrotnia się)

Jaka waluta

Waluta kredytu jest niezwykle istotnym parametrem. Jeśli klient otrzymuje swoje zarobki w innej walucie niż narodowa PLN to może otrzymać kredyt w tej dewizie jeśli bank ją proponuje w swoich prospektach. W EHIP zawsze proponujemy złotówki jako walutę kredytu ponieważ każda inna waluta jest zależna od innej gospodarki a mając na uwadze bardzo dynamiczne zmiany globalne wybieranie innej waluty jest niebezpieczne.

Jakie dochody

Dochody są elementem bezwzględnie wymaganym do otrzymania kredytu. Ich udokumentowanie jest kluczowe. Większość banków akceptuje dochody zagraniczne czyli te uzyskiwane poza granicami Polski pod warunkiem, że zostaną one w wiarygodny sposób udokumentowane. Przy dochodach zagranicznych może być wymagane przedstawienie dodatkowego potwierdzenia uzyskiwanych wpływów np. w formie wyciągu z konta.

Refinansowanie

Zastąpienie aktualnej hipoteki innym kredytem hipotecznym z innego banku nazywamy kredytem refinansowym. Polega to na wybraniu oferty kredytu, który aktualnie jest tańszy od tego, który zaciągnęliśmy w przeszłości (może to być 1 rok lub nawet 15 czy 20 lat temu). Nowy bank spłaca całkowicie zadłużenie w poprzednim banku i już na nowych zasadach obsługuje swojego klienta. Dzięki refinansowaniu można otrzymać różnicę w cenie tych dwóch różnych kredytów wprost do swojej kieszeni lub wykorzystać korzystną różnicę w celu skrócenia okresu kredytowania lub zmniejszenia wysokości comiesięcznej raty.

Dobry dla biznesu

Dużą część dużych kredytów hipotecznych zaciągają przedsiębiorcy prowadzący własne biznesy. Dla nich przygotowywane są zawsze preferencyjne warunki co potwierdzamy wpisem „finansowanie inwestycji: tak”. Inwestycje to zarówno zakup nieruchomości na prywatne cele mieszkaniowe jak i zakup nieruchomości przeznaczonej do realizacji zadań działalności gospodarczej takich jak hale magazynowe, produkcyjne, punkty dystrybucji, etc.

Dopłaty Mieszkanie dla młodych

Dopłaty do kredytów hipotecznych - "Mieszkanie dla młodych" to rządowy program wsparcia dla osób chcących kupić swoje pierwsze mieszkanie. Sprawdź listę banków i warunki dotowania. MDM to dopłaty, które zwiększają wkład własny. Nie każdy może skorzystać z programu dopłat i nie wszystkie banki współpracują z rządem w ramach MDM.

Ranking i Opinia

Ranking i opinia o kredytach hipotecznych to specjalny system HipRanking oceny punktowej, sprawdzamy koszty, wiarygodność w perspektywie kilkunastu lat, poziom zadowolenia obecnych klientów, perspektywy. Maksymalnie można uzyskać 100 punktów. Opinia będąca podsumowaniem wyrażona w formie "gwiazdek" oznacza punktację od 1 do 5. Ranking pokazuje translację z formy graficznej na tekstową oraz wynik oceny punktowej. Ranking ustalany jest na podstawie rzeczywistych parametrów, które można uzyskać w danym banku. Należy zwrócić uwagę, że dane zawarte w prospektach HipHipoteka mogą odbiegać od wartości podawanych w broszurach i regulaminach bankowych ponieważ z EHIP jest po prostu taniej. Opinia wyrażana jest na podstawie wewnętrznej oceny punktowej.

Ranking kredytów budowlanych – zobacz, który bank będzie najlepszym partnerem dla budowy domu. Dowiedz się ile potrzebujesz pieniędzy na budowę poszczególnych elementów i od jakiego banku pożyczyć je na dobrych warunkach.

Rata za każde 100 tys

Rata została wyliczona orientacyjne dla kwoty 100.000 złotych przy założeniu spełnieniu wszystkich warunków obniżających całkowity koszt kredytu ze szczególnym uwzględnieniem EHIP jako miejsca, z którego składany jest wniosek lub zapytanie.

Jak otrzymać

Aby otrzymać kredyt hipoteczny należy wypełnić formularz dostępny pod przyciskiem „otrzymaj”. Powyżej niego jest umieszczony link prowadzący do prospektu informacyjnego HipHipoteka omawiającego wszystkie szczegóły wybranego banku. W zakładce szczegółów również możliwe jest złożenie wniosku o udzielenie kredytu oraz złożenie zapytania o podanie dokładnych szczegółów i umówienie się na wizytę kontaktową w oddziale wybranego banku lub brokera finansowego.

Parametry

Ubezpieczenie pomostowe kredytu hipotecznego - składka płatna do czasu prawomocnego wpisu w księdze wieczystej

Zdolność kredytowa

Jak zwiększyć zdolność kredytową – zobacz jak dzięki paru prostym zabiegom można zwiększyć swoją zdolność a dzięki temu dostać dobry kredyt.

Kredyt hipoteczny a zdolność kredytowa - zdolność potencjalnego kredytobiorcy do spłaty zobowiązania. Każdy bank inaczej liczy zdolność, sprawdź jak ją podwyższyć i na co zwrócić uwagę.

Kredyt hipoteczny z niską zdolnością kredytową - opis problemu i metody zwiększania zdolności bez zwiększania dochodów.

Analiza rynku w Polsce

Kredyt hipoteczny w Kielcach - analiza rynku hipotecznego w Kielcach, woj. świętokszyskie

Kredyt hipoteczny we Wrocławiu - analiza rynku hipotecznego w Kielcach, woj. dolnośląskie

Dla kobiet

Jaki kredyt hipoteczny ma wybrać kobieta? - finansowanie nieruchomości z punktu widzenia płci pięknej. Praktyczne porady i omówienie zagadnienia.

Zarabiaj na kredytach hipotecznych

Program Partnerski - wyobraź sobie 1% od kwoty 350.000 złotych. To równo 3.500 złotych. Podobne prowizje są przyznawane w finansowych programach partnerskich a uczestnik wynagradzany za udzielony kredyt w formie procentowego udziału w jego wysokości. Istnieje wiele rodzajów umów, które zawierają strony w celu realizacji celów biznesowych, jedną z nich jest umowa dzierżawy.

reklama

SIŁOWNIA

www.klubodchudzania.pl www.antykoncepcja.net www.astmaoskrzelowa.pl